Domů Kultura a zábava Kavárna Savoy...

Kavárna Savoy zve na předvánoční večírek

0

Kolekce šatů přední české módní návrhářky Marie Zelené, luxusní obleky z prostějovských textilek nebo třeba hodinky, které nosí Barack Obama? To vše spatří lidé, kteří si ve svátečním shonu vyšetří chvilku na příjemné posezení v brněnské kavárně Savoy hned vedle kostela Svatého Jakuba. Od sedmi hodin ve středu 19. prosince bude totiž kavárna patřit předvánočnímu večeru z projektu Návraty k hodnotám, na který všechny srdečně zve i náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Stanislav Juránek, který nad ním převzal záštitu.

Hosté se mohou těšit na modelky, které předvedou večerní, svatební a společenské modely přední české módní návhářky Marie zelené, autorky projektu Návraty k hodnotám. Pány pak zaujme přehlídka luxusních obleků značky KOUTNÝ Prostějov, kterou zastupuje Denisa Bartošová nebo výstava hodinek INRERSOLL a VULCAIN, jež nosí i Barack Obama.

Marie Zelená zde ale také poprvé představí reprezentační šaty pro město Brno doplněné o novou stříbrnou štrasovou korunku. Ta znázorňuje katedrálu sv. Petra a Pavla, dominantu města. Navrhářka navíc odprezentuje i významné umnělecké modely, které vytvořila pouze pro projekt Návraty k hodnotám.

Návštěvu Savoye hostům zpříjemní jak vystoupení žáků Základní umělecké školy Smetanova, tak i uvítací drink a moderátorka Naďa Jandová, která bude celým večerem provázet. Věříme tedy, že předvánoční večer, na který Vás srdečně zveme, bude pro všechny krásným a nezapomenutelným zážitkem.