Domů Aktuálně Více než 150 ...

Více než 150 nových pracovních míst v Brně

0

Dixons Retail je jedna z předních evropských společností specializující se na maloobchod a služby v oblasti elektroniky. V současné době provozuje ve 26 zemích více než 1 200 klasických či internetových obchodů a zaměstnává přes 38 000 lidí. V České republice provozuje Dixons Retail úspěšnou maloobchodní společnost Electroworld, která provozuje 23 obchodů na území České a Slovenské republiky. Dva obchody včetně centrálního skladu firmy se nacházejí právě v Brně. Pod koncern Dixons Retail spadá také internetový obchod Pixmania.

Představitelé Dixons Retail dnes znovu potvrdili své dlouhodobé plány v Brně. Společnost přestěhovala Centrum sdílených služeb do větších prostor a chystá se přijmout nejméně 80 nových pracovníků na pozice v oddělení služeb zákazníkům, ve finančním řízení a IT.

Centrum sdílených služeb (CSS) sídlí v Brně od roku 2007 a slaví dnes 4. výročí. Za tu dobu přijalo současných 300 pracovníků na plný i částečný úvazek. CSS poskytuje v 11-ti různých jazycích širokou škálu finančních služeb a služeb zákazníkům pro své maloobchody ve Velké Británii, Irsku a Skandinávii a rovněž svým internetovým obchodům v Evropě. Nejnovější prostory CSS Dixons byly dnes slavnostně otevřeny v budově Triniti office center v ulici Trnitá v centru Brna.

Skupina Dixons dnes také potvrdila, že se její brněnské kanceláře stanou sídlem Pixmania, jednoho z největších e-shopů v Evropě. Tým Pixmania spustí v Brně také projekt e-Merchant, který bude stavět na osvědčené základně odborníků v oblasti vývoje IT. Platforma pro internetové obchody e-Merchant je již využívána několika značkami spadajícími pod řetězec Dixons Retail stejně jako dalšími předními evropskými maloobchody a internetovými obchody. Nový tým tak přispěje k dalšímu rozvoji úspěšného internetového obchodu.

John Browett, generální ředitel společnosti Dixons Retail, dnes při návštěvě nových kancelářských prostor firmy prohlásil: „Byli jsme nadšeni vysokým standardem a profesionalitou práce našich kolegů v České republice. V Centru sdílených služeb se nám podařilo vytvořit opravdu dynamické a mezinárodní pracovní prostředí. Tyto nové prostory budou i nadále poskytovat výjimečné pracovní prostředí a podpoří naše plány na další rozšíření činností.“

Ředitel Pixmania Steve Rosenblum dodal: „Brno se může pochlubit vysokou úrovní pracovníků s technickými znalostmi IT a jazykovou vybaveností. Jsme rádi, že se stejně jako naši kolegové z Dixons Retail můžeme pyšnit pracovními podmínkami na světové úrovni.“

Nové kanceláře v ulici Trnitá nabízejí atraktivní, vysoce moderní a dobře vybavené pracovní prostředí s několika krásnými výhledy na historické centrum města Brna. Nechybí ani prostory určené k relaxaci. Zaměstnanci oceňují výborné strategické umístění poblíž hlavního vlakového i autobusového nádraží a také blízkost spojů městské hromadné dopravy.

Dixons Retail i Pixmania věří, že si jim podařilo vytvořit ideální pracovní podmínky, pro každého, kdo hledá zajímavou a inspirující práci s možností budovat kariéru v oblasti sdílených služeb nebo vývoje IT. Další informace o možném pracovním uplatnění lze získat na emailu jobsbrno@dixonsretail.com.