Domů Ekonomika SPP CZ chce p...

SPP CZ chce proniknout do segmentu českých domácností

0

Získat do konce roku tisíce domácnosti plánuje v Česku dceřiná společnost Slovenského plynárenského priemyslu – SPP CZ. Dosud v České republice její aktivity směřovaly pouze k velkým a středním zákazníkům.

„V pilotním projektu koncem loňského roku jsme si ověřili, že naše nabídka je žádaná i v segmentu hromadného trhu. Proto doufáme, že náš produkt Kubík najde u zákazníků v České republice odezvu,“ uvedla výkonná ředitelka SPP CZ Eva Grmolenská.

Do konce letošního roku by společnost ráda získala na českém trhu šest až deset tisíc domácností a maloodběratelů z řad podniků, což znamená asi 150 až 200 GWh na roční bázi odběrů.

SPP je společnost, která má na Slovensku více než stopadesátiletou tradici. „Cena tvoří pouze jeden z parametrů dodávky. Pokud má dodavatel garantovat služby i v nepříznivých dobách, například při výkyvech počasí či výpadku dodávek od hlavních importérů, musí obchodník zajistit spolehlivost dodávek a komplexní servis. Proto se budeme i nadále zaměřovat na kvalitu a spolehlivost našich dodávek. Máme zájem o dlouhodobá partnerství, která chceme do budoucna dále rozvíjet,“ uvedl Juraj Ondris, který od letošního roku odpovídá za procesy v segmentu velkých zákazníků SPP CZ.